Kenzan 200 mm

Elegantní Kenzan v podobě prstence vytvoří neuvěřitelnou ozdobu při slavnostních chvílích, na svatbách a nebo i jen tak!

2 490 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 71
Kenzan 200 mm

Detailní popis produktu

Tento jedinečný prstenec Kenzan má průměr 200 mm, který vám umožní snadno vytvářet velkolepé, ale zároveň vzdušné květinové aranžmá. Samotné aranžování květin je vlastně velice jednoduché, protože při klasickém "plném" Kenzanu musíte aranžovat od prostřed směrem ven. Zde dáváte jednu rostlinku vedle druhé, proto jediná Vaše starost je dát prostor vlastní kreativitě.

Vyberte si krásné květiny z obchodu, nasbírejte ze své zahrady nebo z přírody a snadno vytvořte kouzelnou atmosféru.

Výhody Kenzanu: S pár květinami nebo větvemi uděláte rychlé, snadné, ale hlavně velmi efektní aranžmá!

Kenzan vám umožňuje vytvářet minimalistická uskupení květin, která zdůrazňují linie a vizuální pohyb. Je to nástroj šetrný k životnímu prostředí, protože Kenzan lze znovu a znovu použít.

 

Technické parametry:

  • Průměr 200 mm
  • Materiál: základna cín, bodáky měď
  • Baleno v elegantní matně černé krabičce s magnetickým zavíráním
  • Doporučujeme mýt v ruce, mytí v myčce nedoporučujeme

 

Pokyny pro péči:

Po použití Kenzan očistěte kartáčkem na nádobí nebo zubním kartáčkem. Položte jej dnem vzhůru na ručník, aby mezi jednotlivými použitími vyschnul. Při delším používání může také dojít ke změně barvy povrchu misky i samotného Kenzanu.

 

Máme rádi přírodu a ctíme zákony, proto pokud budete sbírat květiny ve volné přírodě, dávejte pozor, abyste nevybírali chráněné rostliny.